Konteyner

konteyner

ZS Prefabrik, konteyner imalat montaj uygulama konusunda ürün ve hizmet sunmaktadır.

1) TABAN ŞASE : Taban şase, saçların özel şekillendirilmesiyle el-de edilen profillerin bir sistem dahilinde birleştirilmesi sonucu oluşturulur. Zemin döşemesi olarak çimento levha kullanılır ve üzeri pvc yer kaplaması kaplanır. Özel durumlarda farklı uygula-malarda yapılabilir.

2) DIŞ VE İÇ DUVARLAR : Standart ürünlerde konteyner duvarla-rında EPS dolgulu sandviç panel kullanılmaktadır. Elektirk ve sıh-hi tesisat sıva üstü uygulanmaktadır. Özel durumlarda farklı pa-neller ve tesisat uygulamaları da yapılabilir. Konteyner dış kapı-ları saç panel kapılardır. İçeride Amerikan panel kapılar ve pvc kapılar kullanılmaktadır. Konteyner pencereleri PVC doğrama-larda yapılmaktadır.

3) TAŞIYICI KOLONLAR : Standart konteynerlerde dört köşeden yağmur suyunun tahliyesi için özel şekillendirilmiş kolonlar kul-lanılmaktadır. Ayrıca gerek görülen yerlerde yardımcı kolonlar-da kullanılmaktadır.

4) TAVAN ŞASE : Tavan şase, saçların özel şekillendirilmesiyle elde edilen profillerin bir sistem dahilinde birleştirilmesi sonucu oluşturulur. Tavan dış kapatması olarak GLV trapez saç kullanılır. Yalıtım malzemesi şilte cam yünüdür. İç kapatma malzemesi pvc lambiridir. Özel durumlarda farklı ürünler kullanılabilir.